лого компанії aquada

Повернення

Правила повернення товарів

Інтернет-магазин Aquada з повагою ставиться до права вибору покупців, і пропонує можливість відмовитися від покупки в разі, якщо обраний товар вам не підходить.

До передачі товару відмовитися від покупки можна в будь-який момент, а після передачі - протягом 20 днів. Причину повернення озвучувати не обов’язково (хоча бажано, тому що для нас важлива думка кожного покупця), однак необхідно буде дотримати ряд умов. Товар, що повертається повинен бути представлений:

  • в повній комплектації;

  • без слідів використання і механічних пошкоджень, зі збереженням товарного вигляду і споживчих якостей;

  • в непошкодженій оригінальній упаковці;

  • зі збереженням всіх видів маркування та захисту, пломб, фабричних ярликів;

 

Зверніть увагу: умови повернення не припускають експлуатацію техніки, використання в цілях тестування і інше застосування товарів. Ми приймаємо ваше право передумати, але можемо відмовити в поверненні або обміні товарів, що були у вжитку.

 

Зверніть увагу: покупець не має права відмовитися від товару належної якості, що має індивідуально-визначені властивості, якщо зазначений товар може бути використаний виключно купуючим його споживачем. Повернення також не поширюється на товари в запаяних упаковках-блістерах.

У разі, якщо до товару додавалися подарунок або додаткові аксесуари, вони також підлягають поверненню відповідно до зазначених правил.

Для повернення товару належної якості зверніться до менеджерів інтернет-магазину по телефону +38(096)0-55-77-88 в робочі дні з 10 до 17 годин.

Отримати
дзвінок