лого компанії aquada

Фiльтр

Як правильно вибрати настінну душову систему

oпубліковано:
Як правильно вибрати настінну душову систему

 

Перше, з чим потрібно визначитись, буде у Вас душова система з наповненням ванни чи ні. І необов’язково вона має стояти саме над ванною, часто такі душові системи ставлять і в душову кабіну, адже з виливом на ванну легко набрати воду в відро або помити ноги.

Потім потрібно вирішити, буде в Вас душова система з термостатом чи зі звичайним змішувачем. Звичайно, набагато зручніше користуватися термостатом, тому що це, насамперед, комфорт та безпека, тим більше, що дуже часто душові системи з термостатом коштують дешевше, ніж зі змішувачем.

Важливу роль при виборі душової системи відіграє розмір верхньої лійки або, як ще її називають, тропічного душу. Чим більший розмір верхньої лійки, тим комфортніше і зручніше приймати душ, тим більше, що вони можуть бути навіть багаторежимні. Думаю, Ви зі мною погодитесь, що приймати душ під лійкою діаметром 31 см набагато зручніше, ніж під лійкою діаметром 16 см. Все залежить від Вашої фантазії та розміру гаманця.

Для багатьох важливим аспектом при виборі душової системи є, насамперед, дизайн, адже тут в розробників нема перешкод для фантазії. Крім звичних круглих форм, набувають популярності квадратні форми душових систем або класичні плавні лінії.

Зверніть увагу також на форму та зручність ручного душу, довжину душового шлангу, зручність тримача для ручного душу і нехай весь світ почекає, поки Ви будете приймати душ під ідеальною душовою системою

Отримати
дзвінок