лого компанії aquada

Фiльтр

Ручні лійки для душу: важлива дрібниця

oпубліковано:
Ручні лійки для душу: важлива дрібниця

В ванній кімнаті навіть незначні на перший погляд деталі впливають на загальну атмосферу. Погодьтесь, коли на стіні присутній гачок, щоб повісити халат, а рулон туалетного паперу стоїть в тримачі, а не на бачкові унітазу – це завжди зручно і гарно.

Однією з таких деталей є ручна душова лійка. Здавалося б, дрібниця, але від її зручності в тому числі залежить комфорт прийняття душу або ванни.

Які ж вони бувають, чим відрізняють та яку лійку краще обрати? Зараз розберемось.

 

Розмір душової лійки

Хто б там що не говорив, але розмір має значення. А для ручної лійки так точно. Для когось зручніше приймати душ великою лійкою, діаметр якої в деяких виробників досягає 15см, а комусь зручніша стандартна невелика лійка від 10см в діаметрі.

До речі, якщо велику ручну лійку зафіксувати на штанзі в верхньому положенні, то нею можна користуватися, як тропічним душем, не тримаючи рукою.

 

Колір та форма душової лійки

Звичайно, 95% зі всіх продажів займають круглі ручні душі з хромованою поверхнею, але є і цікаві екземпляри чорного, білого, червоного чи блакитного кольору, а також овальної, прямокутної та трикутної форми.

      

 

З чого зроблена душова лійка?

Найбюджетніші лійки виготовляють, звичайно, з пластмаси, довговічності це їм не додає, але, якщо потрібно подешевше, то потрібно вибирати таку модель.

Найдорожчими вважаються металеві та кам’яні лійки, вони дуже витривалі, будуть служити Вам не один рік, але їх недолік, крім ціни, вага. По-перше, не кожен захоче тримати постійно таку вагу в руці, а, по-друге, якщо така лійка впаде, то Ви стовідсотково пошкодите ванну або душовий піддон.

Найкращими варіантами за співвідношенням ціна/якість є лійки зроблені з ABC пластику з металевими запчастинами всередині. Завдяки надійним комплектуючим лійка працює досить довго, а АВС пластик зменшує вагу і збільшує надійність корпусу лійки.

 

Режими душової лійки

Найпростіші лійки мають один режим, який називається «ДОЩ», але бувають 2-х, 3-х і навіть 5-ти режимні лійки, в яких для комфорту використовуються і інші режими:

Jet – режим, коли з центральної частини лійки вода тече через декілька отворів, при цьому тиск дуже високий і можна використовувати цей режим, як інтенсивний масаж.

Туман – режим, коли вода розпилюється форсунками на дрібні каплі, огортаючи тіло, подібно до туману.

Водопад або Mono– режим, коли вода тече з одного великого отвору, розташованого в центрі лійки.

Шампанське – режим, при якому в лійці вода змішується з повітрям і на тілі на мить залишаються водяні бульбашки.

Масаж – режим, коли потік води постійно змінює свій напрямок, створюючи легкий масаж Вашого тіла.

АРТ X07P007

Лейка для душа ravak chrome (цвет - хром), 1 вид струи (x07p007)

792,00

грн
Доступно на складі 22 шт.

Лейка для душа Ravak Chrome:диаметр: 26 ммсистема очистки форсунок: EasyClean - для удаления водного камня1 вид струи

АРТ W095SQ1

Imprese душ ручной 95 мм, 1 режим (w095sq1)

366,00

грн
Наявність уточнюйте

Размер лейки 95х95 мм, 1 функция: ливень, хром

АРТ 26085001

Grohe ручной душ, 4 вида струй new tempesta rustic 100 (26085001)

1620,00

грн
Наявність уточнюйте

Лейка для ручного душа Grohe Tempesta 26085001 (4 вида струи)

АРТ 28788570

Детский ручной душ hansgrohe jocolino, 2 вида струи (28788570)

1849,00

грн
Доступно на складі 9 шт.

Детский ручной душ Hansgrohe JocolinoХарактеристика:тип струи: Rain, MonoRainмаксимальный расход при 3 барах: 11 л/минрасход воды Mono Spray (при 3 бар): 9,1 л/минрасход воды для струи Rain (при 3 бар): 11 …

АРТ 8504148HS

Лейка для душа devit katarina (цвет - белый/хром), 1 вид струи (8504148hs)

961,00

грн
Доступно на складі 3 шт.

ручной душ с функцией быстрой очистки1 вид струипокрытие: белый/хромматериал: ABS-пластик

Супер ціна

АРТ 26866000

Лейка для душа "палочка" hansgrohe rainfinity (цвет - хром/чёрный), 1 вид …

3381,00

грн

2190,54

грн
Доступно на складі 11 шт.

Лейка для душа "палочка" Hansgrohe RainfinityХарактеристика:размер душевого диска: 100 ммтип струи: PowderRainмаксимальный расход воды при 3 бар: 13.8 л/минс внутренней подачей водыпромывающийся грязеулавливающий фильтрсоединительная резьба G ½подходит для проточных водонагревателей

Переключення режимів ручного душу

В стандартних лійках режими перемикаються за допомогою повороту диску самої лійки, але на сучасних дизайнерських лійках переключення відбувається за допомогою кнопок, розташованих спереду або ззаду лійки.

      

 

Додаткові функції душових лійок

Світ постійно змінюється і виробники сантехніки постійно додають якісь нові технології і в такі вироби, як ручні лійки.

  • Швидка очистка – якщо форсунки, через які проходить вода, зроблені з силікону, достатньо провести по них пальцем, щоб накип та бруд зникли;
  • Силіконове кільце – розташоване по периметру лійки. При падінні лійки вона не пошкоджується сама та не пошкоджує інші предмети;
  • Магічний потік – завдяки правильному регулюванню подачі води, організованій всередині лійки, в кожній з форсунок постійно буде однаковий тиск.
  • Стоп-режим – після закриття води на змішувачі, з лійки перестає капати вода.

Яку б ручну лійку Ви не обрали в магазині Аквада, ми впевнені, що Ви отримаєте багато насолоди від її використання, оскільки ми продаємо тільки якісні європейські вироби відомих брендів. А наші менеджери підберуть будь-який товар, згідно з Вашими запитами та побажаннями.

Отримати
дзвінок