лого компанії aquada

Фiльтр

Інсталяційні системи - що це?

oпубліковано:
Інсталяційні системи - що це?

Слово “Інсталяція” на перший погляд може здивувати людину своєю назвою, але одним із значень цього слова є залізна рама, яка замуровується в стіну та дозволяє поставити підвісну сантехніку в будь-якому місці Вашої ванної кімнати.

Підвісні унітази та біде останнім часом стали стрімко набирати популярність у всьому світі. Використовувати їх набагато гігієнічніше, аніж звичайні напольні унітази. Підвісні унітази кращі тим, що під ними можна легко витерти підлогу, а в напольних унітазах є труднодоступні місця, де може збиратися пил та бруд. Також система інсталяції ховається в стіну, що дуже актуально для невеликих ванних кімнат.

  

З підвісним унітазом ваша вбиральня набуде вишуканого стилю. Вони прекрасно впишуться в будь який інтер’єр Вашої ванної кімнати.

Додатково можна зауважити, що одним із плюсів є те, що інсталяцію з унітазом можна розмістити будь-де у ванній кімнаті: у кутку, посеред стіни або ж біля вікна. Це вже на Ваш смак.

  

Сам унітаз і клавішу змиву ви можете обрати самостійно. Кнопки зазвичай двох-режимні для змиву меншої і більшої кількості води. Кнопки розрізняються за розміром, формою та кольором.

Додатковою функцією деяких інсталяційних систем (а саме пневматичних) є те, що можна обрати, де саме буде знаходитись кнопка, не обов’язково над унітазом, можна розмістити її будь-де в радіусі метра від інсталяції.

Більшість європейських виробників надає 10 років гарантії на інсталяційні системи, тому вони прослужать Вам довгі роки і стануть гарним та зручним доповненням Вашої вбиральні.

Отримати
дзвінок