лого компанії aquada

Сертифікати

Для підтвердження безпеки продукції, яку ввозять в державу, при перетині кордону необхідно пред’являти спеціальний документ, який називається Санітарно-гігієнічний висновок. Інша назва у документа – гігієнічний сертифікат. Він встановлює відповідність товарів, що ввозяться правилам і нормам, встановленим в ГОСТах і ДСТУ. Тільки якщо у вас є позитивний висновок СЕС, ви зможете здійснювати поставку своєї продукції на територію України і отримати можливість її реалізувати.

Якщо у вас є в наявності даний сертифікат, ви отримуєте наступні можливості:

  • чиста совість підприємця;

  • відсутність затримок на митниці для оформлення різних документів;

  • підтвердження якості продукції, якої довірятиме споживач.

У яких випадках необхідний дозвіл СЕС?

Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи (СЕС) являє собою документ встановленої форми, який визначає відповідність або невідповідність певного об'єкта спеціальним медичним вимогам безпеки для здоров'я і життя людини. Норми відповідності затверджуються головним санітарним лікарем і повинні в обов'язковому порядку виконуватися власником об'єкта експертизи.

Висновок СЕС необхідний у випадках ввезення на територію України товарів, які повинні в обов'язковому порядку відповідати вимогам санітарно-епідеміологічної експертизи. Даний документ має юридичну силу не тільки в процесі митного очищення вантажу, але і в подальшому при продажу або перевірці контролюючими органами.

Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи потрібен також для деяких груп товарів, які підлягають обов'язковій сертифікації УкрСЕПРО, наприклад, для миючих та засобів чищення, а також для харчових продуктів.

Так званий документ "гігієна" видається органом, який спеціалізується н даній сфері і повинен підтверджувати безпеку продукції для життя і здоров'я людини, а також відповідність вимогам гігієнічних норм.

Видача даного документа проводиться після успішного проходження санітарно-епідеміологічної експертизи і потрібно не для всіх видів товарів. Висновок експертизи діє на протязі від 1 до 5 років.

Отримати
дзвінок