лого компанії aquada

Гарантія Grohe

  Продукція GROHE це продукція надзвичайно високої якості. Всі вироби, а також їх компоненти, піддаються численним тестам на міцність, якість роботи і бездоганність зовнішнього вигляду. Наші випробування - найсуворіші в галузі, і кожен продукт, перш ніж потрапити в продаж, блискуче їх проходить.

   З цієї причини на прогресивні системи підготовки та подачі води GROHE надається розширена гарантія, що значно перевищує необхідний за законом мінімальний гарантійний термін.

   При купівлі будь -яких зовнішніх змішувачів, душових систем, термостатів Ви отримуєте гарантію 5 років, а на всі елементи прихованого монтажу, наприклад, системи інсталяцій для підвісних унітазів та біде, на системи прихованого монтажу SmartBox, тобто для всіх компонентів, що знаходяться «в стіні» задається гарантія 10 років.

Гарантійний термін на основні групи товарів

10 років - GROHE надає розширену десятитирічну гарантію виробника на окремі професійні продукти серій Rapid SL, Uniset, змішувачі що вбудовуються та термостати Rapido і інших серій, вироблені з березня 2013 року.

5 років - Змішувачі усіх типів, душові системи;

2 роки - Душові шланги та розпилювачі, придбані окремо;

1 рік – Аксесуари

   Велика сервісна мережа GROHE включає безліч авторизованих сервісних фахівців по всій Україні

GROHE підтримує постійну наявність основних запасних частин для максимально оперативного сервісного обслуговування клієнтів

Навіть якщо ви не змогли знайти гарантійний талон, авторизовані сервісні центри GROHE будуть раді надати вам сервісну підтримку! *

У 9 з 10 випадків сервісні центри GROHE зможуть усунути неполадку протягом всього декількох хвилин

У разі необхідності можливий виїзд фахівця авторизованого сервісного центру для оперативного ремонту *

   Фахівці сервісних центрів мають при собі набір витратних матеріалів і запасних частин, і готові зробити дрібний ремонт на місці.

 

* Кожен випадок розглядається індивідуально. Рішення приймається сервісним центром.

Спеціалісти з сервісу
Отримати
дзвінок